VNITŘNÍ INSTALACE

Pokud si koupíte chalupu nebo jinou nemovitost bez zavedeného vodovodu, není problém nechat si vybudovat domácí vodárnu. Obce uvítají možnost vybudování požárních vodovodů a veškerý servis ohledně veřejného vodovodu i kanalizace.

Veškerý servis vodovodních systémů

Bez vodovodního systému by dnes žádná budova nemohla fungovat. Proto jsou pro klienty připraveny komplexní služby, které zahrnují například rekonstrukce a montáž rozvodů vody a rekonstrukce a montáže odpadních stoupaček. V rodinných domech i průmyslových budovách jsou zajištěny kompletní rozvody vody a odpadů. Komplexní služby jsou poskytovány i v oblasti vnitřních a venkovních vodovodů a kanalizací.

- Mnoho majitelů chat a chalup řeší problém s absencí vodovodu.
- Ten se dá velice snadno vyřešit instalací domácí vodárny.

Mezi další odborné činnosti patří i vybudování požárních vodovodů a rozvodů splaškové a dešťové kanalizace. Obcím je poskytován veškerý servis ohledně veřejných vodovodů. Do této oblasti spadá i čištění kanalizace a odpadů. Čištění kanalizace probíhá strojním způsobem. Pokud je to nutné, je možná výměna kanalizace.

- V interiéru může klient požádat o renovaci původního jádra, výměnu či opravu baterie, WC, vany.
- Při samotné instalaci vody je možné zároveň instalovat i umyvadla, sprchové kouty, vodovodní baterie a ostatní záležitosti, které se týkají vody.